- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Baisha
Aktuální počasí Baisha
Aktuální počasí přímo pro město Baisha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
