- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Baimamiao
Aktuální počasí Baimamiao
Aktuální počasí přímo pro město Baimamiao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
