- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Baiḍā̃ḍā
Aktuální počasí Baiḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Baiḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
