- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Calorè
Aktuální počasí Calorè
Aktuální počasí přímo pro město Calorè. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (08:00) do 15. 5. (00:00)
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
