- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Badnāwar
Aktuální počasí Badnāwar
Aktuální počasí přímo pro město Badnāwar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
37°C
pocitově 42°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
