Aktuální počasí Rishiri Zan
Aktuální počasí přímo pro město Rishiri Zan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | -2°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | -7°C |
