Aktuální počasí Ba Mô
Aktuální počasí přímo pro město Ba Mô. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
