Aktuální počasí Ba Mô
Aktuální počasí přímo pro město Ba Mô. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
