- Počasí
- Palestinská území
- West Bank
- ‘Azmūţ
Aktuální počasí ‘Azmūţ
Aktuální počasí přímo pro město ‘Azmūţ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
