- Počasí
- Kyrgyzstán
- Osh
- Ay-Tamga
Aktuální počasí Ay-Tamga
Aktuální počasí přímo pro město Ay-Tamga. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
