- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Austell
Aktuální počasí Austell
Aktuální počasí přímo pro město Austell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
