- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Austell
Aktuální počasí Austell
Aktuální počasí přímo pro město Austell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 16°C |
