Aktuální počasí Atri
Aktuální počasí přímo pro město Atri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 31°C |
