- Počasí
- Portugalsko
- Porto
- Atãis
Aktuální počasí Atãis
Aktuální počasí přímo pro město Atãis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
