- Počasí
- Irák
- Al Qādisīyah
- As Sayyid Hāshim
Aktuální počasí As Sayyid Hāshim
Aktuální počasí přímo pro město As Sayyid Hāshim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 32°C |
