- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Arkuntankhua
Aktuální počasí Arkuntankhua
Aktuální počasí přímo pro město Arkuntankhua. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
