- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Arkad’yevka
Aktuální počasí Arkad’yevka
Aktuální počasí přímo pro město Arkad’yevka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
