- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Arceto
Aktuální počasí Arceto
Aktuální počasí přímo pro město Arceto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 30. 4. (19:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
