- Počasí
- Afghánistán
- Kundúz
- ‘Arab
Aktuální počasí ‘Arab
Aktuální počasí přímo pro město ‘Arab. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 25°C |
