Aktuální počasí Ar Ruşāfah
Aktuální počasí přímo pro město Ar Ruşāfah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 32°C |
