- Počasí
- Jižní Korea
- Incheon
- Anmal
Aktuální počasí Anmal
Aktuální počasí přímo pro město Anmal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 8°C |
