- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Angaïs
Aktuální počasí Angaïs
Aktuální počasí přímo pro město Angaïs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 26. 4. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 26. 4. (00:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
