- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Andreyantsevo
Aktuální počasí Andreyantsevo
Aktuální počasí přímo pro město Andreyantsevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 12°C |
