Aktuální počasí Andé
Aktuální počasí přímo pro město Andé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 1. 5. (00:00) do 2. 5. (00:00)
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
