- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Āmlāgāchi
Aktuální počasí Āmlāgāchi
Aktuální počasí přímo pro město Āmlāgāchi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 30°C |
