- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Amīrīyeh
Aktuální počasí Amīrīyeh
Aktuální počasí přímo pro město Amīrīyeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 16°C |
