- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Allmendingen
Aktuální počasí Allmendingen
Aktuální počasí přímo pro město Allmendingen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 11. 5. (19:00)
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
