- Počasí
- Dánsko
- Capital Region
- Allerød
Aktuální počasí Allerød
Aktuální počasí přímo pro město Allerød. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
