- Počasí
- Finsko
- Severní Pohjanmaa
- Alavieska
Aktuální počasí Alavieska
Aktuální počasí přímo pro město Alavieska. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 28. 5. (11:20) do 29. 5. (00:00)
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
