- Počasí
- Slovinsko
- Črna na Koroškem
- Podpeca
Aktuální počasí Podpeca
Aktuální počasí přímo pro město Podpeca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 25. 5. (00:00) do 26. 5. (00:00)
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
