Aktuální počasí Alangānallūr
Aktuální počasí přímo pro město Alangānallūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 41°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 26°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 32°C |
