Aktuální počasí Al Manqaf
Aktuální počasí přímo pro město Al Manqaf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 31°C |
