Aktuální počasí Al Ḩujr
Aktuální počasí přímo pro město Al Ḩujr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
