Aktuální počasí Al Arba‘īn
Aktuální počasí přímo pro město Al Arba‘īn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 31°C |
