- Počasí
- Slovensko
- Prešovský kraj
- Vranov nad Topľou
Aktuální počasí Vranov nad Topľou
Aktuální počasí přímo pro město Vranov nad Topľou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
