Aktuální počasí Akul’tsevo
Aktuální počasí přímo pro město Akul’tsevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
