- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Ákra Trifýlli
Aktuální počasí Ákra Trifýlli
Aktuální počasí přímo pro město Ákra Trifýlli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí od 1. 4. (17:00) do 2. 4. (00:00)
Silný déšť
Platí do 2. 4. (00:00)
Silný vítr
Platí od 1. 4. (22:00) do 2. 4. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 14°C |
