Aktuální počasí Ágios Nikólaos
Aktuální počasí přímo pro město Ágios Nikólaos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 14. 5. (21:00)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
