- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Agalatovo
Aktuální počasí Agalatovo
Aktuální počasí přímo pro město Agalatovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 6°C |
