- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Adelanto
Aktuální počasí Adelanto
Aktuální počasí přímo pro město Adelanto. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
