Aktuální počasí Abūz̄ar
Aktuální počasí přímo pro město Abūz̄ar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 12°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
