Aktuální počasí Abţah
Aktuální počasí přímo pro město Abţah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
