- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- ‘Abd ur Raḩmān Chambar
Aktuální počasí ‘Abd ur Raḩmān Chambar
Aktuální počasí přímo pro město ‘Abd ur Raḩmān Chambar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 21°C |
