Aktuální počasí ‘Abd Allāh Aḩmad
Aktuální počasí přímo pro město ‘Abd Allāh Aḩmad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 30°C |
