Aktuální počasí ‘Abbāsābād
Aktuální počasí přímo pro město ‘Abbāsābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 47 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 83 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
