Co vám přejeme do roku 2017...

31.12.2016

Kromě spokojenosti s našimi službami....

Co vám přejeme do roku 2017...
Rok se s rokem sešel, a tak bychom Vám rádi popřáli to nejlepší počasí do roku dalšího. Aby snad nevznikly nějaké pochyby, co tím nejlepším počasím myslíme, tak to trochu upřesníme.  

Pracujícímu lidu přejeme co nejvíce slunečných víkendů, a deštivých pracovních dnů, pokud tedy jsou v kanceláři zavření. Těm, kteří pracují venku, bychom rádi popřáli, aby příjemné počasí vládlo pokud možno pořád, ani mrazy v zimě, ani vedra v létě. A když už musí pršet, tak v noci. Těm, kdož pracují o víkendu, zase přejeme, aby ty ošklivé dny připadly právě na ony propracované víkendy. 

Studentům přejeme, aby pršelo a byla zima i vítr v době, kdy se budou učit na zkoušky, a aby se udělalo krásně hned po jejich vykonání. 

Lyžařům i provozovatelům sjezdovek přejeme, aby jim vždy v noci napadl sníh, a přes den svítilo slunce.

Horké a slunečné léto přejeme všem těm, co provozují koupaliště či prodávají zmrzlinu.

Trochu více deště přejeme vodákům, ale aby déšť vždy ustal těsně předtím, než vyrazí na svou řeku.

A pravidelnou zálivku pak zemědělcům a zahrádkářům, taky žádné zbyteční jarní mrazíky či letní kroupy.

Dětem přejeme hodně sněhu v zimě na bobování i na sněhuláky, řidičům zase málo sněhu na silnicích a hlavně žádnou ledovku.

Fotografům bychom rádi popřáli co nejbarevnější podzim. 

A všem dalším, na které jsme zapoměli, tak prostě takové počasí, jaké jim udělá největší radost!

Jak tak na to koukáme, nejsme si už jisti, zda se ta přání všem vyplní :-(

Takže nejspíš i v roce 2017 budete potřebovat předpověď počasí. A my si přejeme, aby právě ta naše předpověď byla tou nejlepší, která vám bude sloužit, i když třeba někdy radost vždy neudělá. Ale jak známo, špatné počasí neexistuje, je jen špatné oblečení.
Autor: redakce, ms, meteocentrum.cz

Používáme cookies za účelem personalizace webu, reklamy a zlepšení našich služeb. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím. Více informací OK