- Počasí
- Dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Aktuální články o počasí
Dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Min °CMax °C
Dnes
23. 4.
3°C
14°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
Zítra
24. 4.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
Tento víkend
Sobota
25. 4.
3°C
18°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
Neděle
26. 4.
6°C
12°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
Další týden
Pondělí
27. 4.
2°C
14°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
Úterý
28. 4.
3°C
14°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
Středa
29. 4.
4°C
13°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
Čtvrtek
30. 4.
3°C
11°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
Pátek
1. 5.
2°C
9°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
Další víkend
Sobota
2. 5.
1°C
8°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
Neděle
3. 5.
2°C
11°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
Další týden
Pondělí
4. 5.
3°C
12°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
Úterý
5. 5.
5°C
15°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
Středa
6. 5.
6°C
15°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
