- Počasí
- Sýrie
- Al-Hasakah
- Tall ‘Adām
Tall ‘Adām: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Tall ‘Adām můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
22. 5.
14°C
27°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
15 km/h
|
12 km/h
22 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
35°C
|
22°C
|
Tento víkend
Zítra
23. 5.
17°C
31°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
18 km/h
|
7 km/h
17 km/h
|
7 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
38°C
|
25°C
|
Neděle
24. 5.
18°C
28°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
34 km/h
|
17 km/h
33 km/h
|
10 km/h
33 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
34°C
|
22°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
16°C
28°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
18 km/h
|
14 km/h
25 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
37°C
|
23°C
|
Úterý
26. 5.
18°C
31°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
19 km/h
|
14 km/h
26 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
38°C
|
26°C
|
Středa
27. 5.
19°C
32°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
31°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
30 km/h
|
10 km/h
30 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
40°C
|
26°C
|
Čtvrtek
28. 5.
20°C
34°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 34°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
33°C
|
Večer
29°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
21 km/h
|
17 km/h
34 km/h
|
15 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
39°C
|
29°C
|
Pátek
29. 5.
21°C
30°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
17 km/h
|
19 km/h
22 km/h
|
11 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
32°C
|
37°C
|
23°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
21°C
29°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
15 km/h
|
19 km/h
25 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
37°C
|
22°C
|
Neděle
31. 5.
20°C
29°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
14 km/h
21 km/h
|
14 km/h
29 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
31°C
|
37°C
|
21°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
18°C
30°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
15 km/h
|
14 km/h
19 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
30°C
|
38°C
|
22°C
|
Úterý
2. 6.
21°C
32°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 32°C |
|
Ráno
26°C
|
Odpoledne
32°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
14 km/h
|
12 km/h
17 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
33°C
|
40°C
|
24°C
|
Středa
3. 6.
22°C
35°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
28°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
15 km/h
|
12 km/h
17 km/h
|
11 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
35°C
|
43°C
|
25°C
|
Čtvrtek
4. 6.
24°C
35°C
| Min ranní teplota: | 24°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
30°C
|
Odpoledne
35°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
19 km/h
|
17 km/h
19 km/h
|
18 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
36°C
|
44°C
|
26°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
27°/9°
2. 5.
24°/14°
3. 5.
25°/13°
4. 5.
20°/10°
5. 5.
20°/9°
6. 5.
18°/10°
7. 5.
23°/7°
8. 5.
25°/9°
9. 5.
28°/10°
10. 5.
28°/10°
11. 5.
30°/14°
12. 5.
30°/15°
13. 5.
28°/12°
14. 5.
27°/10°
15. 5.
26°/15°
16. 5.
24°/10°
17. 5.
27°/10°
18. 5.
26°/11°
19. 5.
26°/11°
20. 5.
26°/9°
21. 5.
21°/13°
22. 5.
27°/14°
23. 5.
31°/17°
24. 5.
28°/18°
25. 5.
28°/16°
26. 5.
31°/18°
27. 5.
32°/19°
28. 5.
34°/20°
29. 5.
30°/21°
30. 5.
29°/21°
31. 5.
29°/20°
Co znamená
srážky
12 %
