- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Takhtamygda
Takhtamygda: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Takhtamygda můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Tento týden
Dnes
30. 3.
-12°C
5°C
| Min ranní teplota: | -12°C |
| Max odpolední teplota: | 5°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
-2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
31 km/h
|
12 km/h
35 km/h
|
7 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-2°C
|
5°C
|
-3°C
|
Zítra
31. 3.
-11°C
3°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | 3°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
-2°C
|
Večer
-10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
23 km/h
|
14 km/h
50 km/h
|
16 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1000 hPa
|
1001 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
-1°C
|
-9°C
|
Středa
1. 4.
-12°C
-7°C
| Min ranní teplota: | -12°C |
| Max odpolední teplota: | -7°C |
|
Ráno
-10°C
|
Odpoledne
-7°C
|
Večer
-10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
20 km/h
46 km/h
|
21 km/h
47 km/h
|
13 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-9°C
|
-5°C
|
-12°C
|
Čtvrtek
2. 4.
-13°C
-5°C
| Min ranní teplota: | -13°C |
| Max odpolední teplota: | -5°C |
|
Ráno
-8°C
|
Odpoledne
-5°C
|
Večer
-7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
30 km/h
|
15 km/h
30 km/h
|
6 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-7°C
|
-3°C
|
-8°C
|
Pátek
3. 4.
-16°C
0°C
| Min ranní teplota: | -16°C |
| Max odpolední teplota: | 0°C |
|
Ráno
-8°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
14 km/h
|
6 km/h
13 km/h
|
3 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-7°C
|
1°C
|
-7°C
|
Tento víkend
Sobota
4. 4.
-13°C
1°C
| Min ranní teplota: | -13°C |
| Max odpolední teplota: | 1°C |
|
Ráno
-5°C
|
Odpoledne
0°C
|
Večer
-5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
23 km/h
|
5 km/h
26 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1008 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-2°C
|
3°C
|
-6°C
|
Neděle
5. 4.
-11°C
-1°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | -1°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
-1°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
42 km/h
|
15 km/h
42 km/h
|
12 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-1°C
|
2°C
|
-6°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
-10°C
2°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-4°C
|
Odpoledne
0°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
34 km/h
|
9 km/h
33 km/h
|
3 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-1°C
|
4°C
|
-5°C
|
Úterý
7. 4.
-7°C
2°C
| Min ranní teplota: | -7°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-3°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
-4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
15 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
0 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1007 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-1°C
|
4°C
|
-5°C
|
Středa
8. 4.
-5°C
2°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
-3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
16 km/h
|
6 km/h
18 km/h
|
4 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
4°C
|
-5°C
|
Čtvrtek
9. 4.
-6°C
2°C
| Min ranní teplota: | -6°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
-3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
3 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
4°C
|
-4°C
|
Pátek
10. 4.
-5°C
4°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
-1°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
12 km/h
|
5 km/h
21 km/h
|
1 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1005 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
6°C
|
-3°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
-3°C
5°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 5°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
18 km/h
|
4 km/h
23 km/h
|
4 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
7°C
|
-3°C
|
Neděle
12. 4.
-3°C
4°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
-2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
21 km/h
|
8 km/h
26 km/h
|
3 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
1°C
|
6°C
|
-3°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 3.
-16°/-38°
2. 3.
-14°/-30°
3. 3.
-13°/-31°
4. 3.
-10°/-20°
5. 3.
-9°/-28°
6. 3.
-9°/-34°
7. 3.
-9°/-30°
8. 3.
-6°/-24°
9. 3.
-7°/-29°
10. 3.
-4°/-25°
11. 3.
-3°/-25°
12. 3.
-1°/-14°
13. 3.
-1°/-11°
14. 3.
-7°/-22°
15. 3.
-6°/-24°
16. 3.
-3°/-27°
17. 3.
-2°/-11°
18. 3.
-4°/-8°
19. 3.
-1°/-19°
20. 3.
-1°/-25°
21. 3.
-1°/-23°
22. 3.
1°/-19°
23. 3.
1°/-17°
24. 3.
1°/-7°
25. 3.
3°/-14°
26. 3.
4°/-7°
27. 3.
2°/-8°
28. 3.
3°/-12°
29. 3.
4°/-12°
30. 3.
5°/-12°
31. 3.
3°/-11°
Co znamená
srážky
12 %
