- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Sheffield Lake
Sheffield Lake: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Sheffield Lake můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
13. 5.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
24 km/h
48 km/h
|
24 km/h
46 km/h
|
17 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
15°C
|
10°C
|
Zítra
14. 5.
8°C
14°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
21 km/h
46 km/h
|
23 km/h
48 km/h
|
12 km/h
41 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
15°C
|
11°C
|
Pátek
15. 5.
5°C
17°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
22 km/h
|
12 km/h
27 km/h
|
11 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
16°C
|
14°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
14°C
23°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
46 km/h
|
19 km/h
58 km/h
|
13 km/h
45 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
23°C
|
20°C
|
Neděle
17. 5.
17°C
27°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
21 km/h
|
10 km/h
21 km/h
|
9 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
26°C
|
23°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
18°C
29°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
40 km/h
|
23 km/h
44 km/h
|
16 km/h
42 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
29°C
|
23°C
|
Úterý
19. 5.
16°C
25°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
46 km/h
|
18 km/h
49 km/h
|
13 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
24°C
|
19°C
|
Středa
20. 5.
16°C
17°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
33 km/h
|
9 km/h
28 km/h
|
6 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
18°C
|
16°C
|
Čtvrtek
21. 5.
13°C
19°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
21 km/h
|
8 km/h
22 km/h
|
6 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
20°C
|
16°C
|
Pátek
22. 5.
12°C
16°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
27 km/h
|
3 km/h
22 km/h
|
4 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
18°C
|
14°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
12°C
19°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
22 km/h
|
5 km/h
25 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
21°C
|
16°C
|
Neděle
24. 5.
15°C
21°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
28 km/h
|
7 km/h
27 km/h
|
5 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
23°C
|
19°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
17°C
21°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
28 km/h
|
6 km/h
26 km/h
|
2 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
22°C
|
19°C
|
Úterý
26. 5.
16°C
21°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
27 km/h
|
8 km/h
27 km/h
|
4 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
22°C
|
19°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
49°/42°
2. 5.
46°/39°
3. 5.
59°/40°
4. 5.
69°/50°
5. 5.
61°/49°
6. 5.
52°/47°
7. 5.
53°/46°
8. 5.
54°/46°
9. 5.
67°/52°
10. 5.
55°/49°
11. 5.
52°/49°
12. 5.
62°/46°
13. 5.
16°/9°
14. 5.
14°/8°
15. 5.
17°/5°
16. 5.
23°/14°
17. 5.
27°/17°
18. 5.
29°/18°
19. 5.
25°/16°
20. 5.
17°/16°
21. 5.
19°/13°
22. 5.
16°/12°
23. 5.
19°/12°
24. 5.
21°/15°
25. 5.
21°/17°
26. 5.
21°/16°
27. 5.
20°/17°
28. 5.
18°/15°
29. 5.
20°/14°
30. 5.
21°/15°
31. 5.
22°/17°
Co znamená
srážky
12 %
